News Portal

 • स्थानिय तहमा भएको भ्रष्टाचारको हिसाब राखेकाछौंः प्रकाश जन–सरकार प्रमुख हुम्ला

  सहिद परिवार तथा घाइते योद्धाहरुलाई नेकपाको सम्मान

  डबली संवाददाता२०७७ साउन ७ गते
  ६३७ पटक

  हुम्ला । विप्लव नेतृत्व नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी जन–सरकार प्रमुख प्रकाशले देशका अन्य स्थानिय तहमा जस्तै हुम्ला जिल्लामा पनि व्यापक भ्रष्टाचार भएको र त्यसको नजिकबाट अध्ययन गरिरहेको बताएका छन् । हालै एरिया नम्बर तीन अन्तरगतको खार्पुनाथ गाउँपालिकामा भएको जनयुद्धका सहिद परिवार तथा घाइते योद्धाहरुको सम्मान कार्यक्रममा बोल्दै उनले सो चेतावनी दिएका हुन ।

  जनसरकार प्रमुख प्रकाशले सयौं स्थानिय जनताहरुका बीचमा बोल्दै पछिल्लो समयमा स्थानिय तहमा विकास निर्माण तथा जनपक्षिय काम भन्दा पनि कागज मिलान गरेर करोडौं–करोडको रकम अनियमित भइरहेको जनगुनासो आएको बताए । जनताले आफ्नो पार्टीप्रति विश्वास र भरोसा राखेको र विगतका नेतृत्वहरु जस्तै आफूले भरोसा नतोड्ने पनि बताए । जनसरकारले सुक्ष्मरुपले गाउँगाउँमा भएको भ्रष्टाचारको अध्ययन गरिरहेको र उचित समयमा भ्रष्टहरुलाई कारबाही गरिने जनता समक्ष प्रतिबद्धता जाहेर गरे ।

  सो कार्यक्रममा तीन नम्बर एरिया इन्चार्ज शक्तिले निकट भविष्यमा हुम्ला जिल्लाबाट भ्रष्टहरुलाई कारबाही गरिने चेतावनी दिए । कार्यक्रममा १२ जना जनयुद्धका सहिद परिवार र ७ जना घाइते योद्धाहरुलाई सम्मान गरिएको थियो । तीन नम्बर एरिया इन्चार्ज शक्तिको सभाध्यक्षतामा तथा जिल्ला जनसरकार प्रमुख प्रकाशको प्रमुख आतिथ्यतामा सो कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । सो सम्मान कार्यक्रममा अखिल नेपाल किसान महासंघ केन्द्रीय सदस्य सगरमाथा, अखिल क्रान्तिकारी काठमान्डौ जिल्ला उपाध्यक्ष मिम लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्