आज :

(नेकपा)को स्थायी समिति बैठक १३ सम्मलाई स्थगित, बाढी-पहिरो पीडितको राहत र उद्दारमा जुट्न निर्देशन

काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को बैठक एकछिन बसेर फेरि स्थगित भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा सुरु भएको बैठकले बाढी पहिरो पीडितको राहत र उद्दारमा जुट्ने प्रस्ताव पारित गरेको छ ।

बैठकले नेता कार्यकर्ताहरुलाई बाढी र पहिरोमा परेकाहरुको राहत र उद्दारमा जुट्न निर्देशन समेत दिएको प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले जानकारी दिए । अर्को बैठक यही साउन १३ गते बस्ने श्रेष्ठले जानकारी दिए । तर बैठकमा पार्टी अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली सहभागी नभएपछि स्थगित गरिएको बताइएको छ ।

ओली ‍सहभागी नभएपनि सहमतिमै अर्को सहमतिमै अर्को बैठकको मिति तय भएको नेताहरुले बताएका छन् । स्थायी समिति सदस्य देग गुरुङले बैठकका नियमित एजेण्डामा प्रवेश नै नगरी अध्यक्ष प्रचण्डले बाढी पहिरो पीडितको राहत र उद्दारमा जुट्न प्रस्ताव गरेको बताए । प्रचण्डको प्रस्तावलाई सर्वसम्मतिले पारित गर्दै राहत र उद्दारमा जुट्न नेता कार्यकर्तालाई बैठकले निर्देशन समेत दिएको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal