News Portal

 • नेकपाका सेती महाकाली ब्यूरो इन्चार्ज ओमप्रकाश पुन कैलालीको फुलबारीबाट गिर’फ्तार

  डबली संवाददाता२०७७ असार ३१ गते
  ६७४ पटक

  धनगढी । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका सेती महाकाली ब्यूरो इन्चार्ज ओमप्रकाश पुनलाई प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । विप्लव नेतृत्वको नेकपाका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका पुनलाई बुधबार विहान कैलालीको फुलबारीबाट गिर फ्तार गरेको हो । पुनसँगै उनकी श्रीमति तथा नेकपाकी नेतृ पूर्णामा धामीलाई पनि प्रहरीले गिर;फ्तार गरेको छ ।

  नेकपा स्रोतका अनुसार पुनलाई सेल्टरमा सुतिरहेको अवस्थामा घर घेरा हालेर प्रहरीले गिर’फ्तार गरेको छ । प्रहरीले भने यसबारे औपचारिक रुपमा जानकारी दिएको छैन । तर, प्रहरी स्रोतले दिएको जानकारीअनुसार केही दिनदेखि पछि गर्दै क्रममा फुलबारी पुगेको जानकारी पाएपछि प्रहरीको टोली त्यहाँ पुगेको थियो

  नेता पुनले लकडाउनको बेला भएको भ्रष्टाचार, ब्याज असुल गर्ने वित्तिय संस्थालाई चेतावनी दिएर विज्ञप्ति निकालेपछि प्रहरीले विशेष अभियान नै चलाएको थियो ।

  त्यस्तै त्यसअघि एमसीसीको पक्षमा नलाग्ने भन्दै सांसदहरुलाई आग्रह गरिएको थियो । एमसीसी खारेजीको माग गर्दै पार्टी केन्द्रले संचालन गरेका कार्यक्रम अन्तरगत इन्चार्ज पुनले सुदूरपश्चिममा कार्यान्वयन गर्ने क्रममा सांसदहरुलाई पत्राचार गर्न जिल्लाहरुलाई निर्देशन दिएका थिए ।

  यसैबीच प्रहरीले मंगलबार मोरङको उर्लाबारीबाट नेकपाका नेता नन्दबहादुर बोहरालाई प्रहरीले गिर’फ्तार गरेको थियो । बोहरालाई ब’म विस्फोट मुद्दा लगाउने तयारी गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्