आज :

बर्षासँगै कञ्चनपुर-कैलालीमा करिब ४ सय घर टहरा डुबानमा

धनगढी । केही दिनदेखि पारिरहेको पानीसँग तराईका क्षेत्र डुबानमा पर्न थालेका छन् । बुधबारदेखि परेको पानीका कारण कञ्चनपुरका केही क्षेत्र डुबानमा परेका छन् । महेन्द्रनगर बजारसँगै आसपासका क्षेत्रमा डुबानमा परेका छन् ।

भीमदत्त नगरपालिका–१८ को सालघारी र बागबाणी, कञ्चनपुरकै बेदकोट नगरपालिका–१० दैजी क्षेत्रका घर टहरा पनि डुबानमा परेका छन् । कञ्चनपुर प्रहरीले ६० घरपरिवार विस्थापित भएको बताएको छ । खासगरी मुक्त कमैया र सुकुम्बासी शिविरमा पानी पसेको छ । महेन्द्रनगर बजार क्षेत्रमा पानी सतह माथि आएको छ ।

त्यसैगरी महाकाली नगरपालिकाको चाँदनी क्षेत्रका करिब एक सय घर टहरा डुबानमा परेका छन् । तर अहिले पानीको सतह घटिरहेको छ । त्यसैगरी कैलालीका केही क्षेत्र पनि डुबानमा परेका छन् । कैलालीमा पनि मुक्त कमैया र सुकुम्बासी बस्ती बाढीबाट बढी प्रभावित भएका छन् । कैलाली संवाददाताका अनुसार जिल्लाभरी करिब एक सय जति घर टहरा डुबानमा परेका छन् ।

  • फाइल फोटो

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal