आज :

प्रदेश नम्बर १ पनि संक्रमित भन्दा कोरोना जित्नेको संख्या बढ्दै, अब १७५ जना मात्रै संक्रमित

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना संक्रमणसँगै निको हुनेको संख्या पनि बढिरहेको छ । दुई दिनयता दैनिक संक्रमित भन्दा निको हुने धेरै छन् । बुधबार देशभरीको विवरणमा दुई जना मात्रै संक्रमित धेरै छन् भने कर्णाली प्रदशमा संक्रमित भन्दा निको हुने धेरै छन् ।

त्यसैगरी बुधबार प्रदेश नम्बर १ को सामाजिक विकास मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको विवणअनुसार संक्रमित भन्दा निको हुने धेरै छन् । बुधबार प्रदेश १ मा थप १७ जना कोरोना संक्रमित छन् । मोरङमा ३, झापामा ७, सुनसरी, इलाम र ताप्लेजुङमा २–२ जना र तेह्रथुममा १ जनामा संक्रमण देखिएको हो ।

मोरङको लेटाङ नगरपालिकामा एक जना पुरुष र धनपालथानमा २ जना पुरुष, झापाको मेचीनगरमा एक जना महिला, ४ जना पुरुष, विर्तामोड र हल्दिबारीमा १द्द१ जना पुरुष, सुनसरीको इटहरीका २ जना पुरुष, तेह्रथुमको लालीगुराँसमा एक जना पुरुष, ताप्लेजुङको फुङलिङमा एक जना महिला र एक जना पुरुष, इलामको सन्दकपुरमा २ जना पुरुषमा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । योसँगै प्रदेश १ मा कोरोना संक्रमितको संख्या ७ सय २ पुगेको छ ।

त्यसैगरी बुधबार नै प्रदेश नम्बर १ बाट झापा, मोरङ, सुनसरी र इलामका गरी ४९ जना निको भएर घर फर्र्किएका छन् । सामाजिक विकास मन्त्रालयका अनुसार वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरानबाट १४ र पूर्वाञ्चल विश्वविद्यालय कोभिड अस्पतालबाट ३५ जना डिस्चार्ज भएका छन् । डिस्चार्ज भएर घर फर्किनेमा ३९ जना पुरुष र १० जना महिला छन् ।

बुधबार ४९ जनाले कोरोना जितेसँगै प्रदेश १ बाट निको हुनेको संख्या ५ सय २७ पुगेको छ । अब प्रदेश नम्बर १७५ जना मात्रै संक्रमित रहेका छन् ।

बुधबार थप २५५ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण भएको पुष्टि भएसँगै न‍ेपालमा संक्रमितको संख्या १६ हजार ४२३ पुगेको छ । त्यस्तै, बुधबार नै थप २५३ जनाले कोरोनासँग जितेर घर फर्केका थिए । योसँगै देशभरबाट ७ हजार ७५२ जनाको उपचारपछि घर फर्केका छन् ।

  • फाइल फोट

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal