आज :

नियन्त्रणमा लिएको चामललाई राजनीतिक प्रतिशोध नबनाउन रास्कोट नगरपालिकाको आग्रह

कालिकोट । रास्कोट नगरपालिकाले राहत वितरणको क्रममा भेटिएका कुहिएको चामल फिर्ता लगिसकेकोले राजनीतिक प्रतिशोध नबनाउन आग्रह गरेको छ । नगरपालिकाका प्रमुख काशीचन्द्र बरालले विहीबार एक सूचना जारी गरेर लकडाउनबाट प्रभावित १७ सय ४३ घर परिवारलाई राहत बाँडेको जानकारी गराउँदै सोही क्रममा वडा नं. ९ कुहिएको चामल भेटिएको जानकारी हुने वित्तिकै फिर्ता लगिसकेको बताएका छन् ।

प्रमुख बरालले खाद्य पदार्यको गुणस्तर, खरिद, मूल्य, समयजस्ता विषयमा कुनै असहजता नआओस् भनेर नेपाल खाद्य संस्थानबाट १२ सय बोरा चामल खरिद गरेको बताएका छन् । सोही चामलमा एक–दुई बोरा चामल भेटिएको बताउँदै बरालले उक्त कुरा त्रृटिपूर्ण भएको बताउँदै उक्त बोराको परीक्षण र आवश्यक अनुसन्धान गर्न पहल गर्ने समेत बताएका छन् । बरालले खाद्य संस्थानले विशेष सतर्कता अपनाउन जरुरी रहेको रहेको समेत बताए ।

बरालले जारी गरेको सूचनामा बैशाख २३ गते मंगलबार उक्त चामलको बोरालाई वडा कार्यालयले नियन्त्रणमा लिएको तर राहत वितरण भनेर भ्रमित बनाउन कोसिस गरिएको बताएका छन् । उनले राजनीतिक प्रतिशोधको विषय नबनाउन र भ्रममा नपर्न पत्रकारसहित नगरबासीलाई आग्रह गरेका छन् ।

यस्तो छ प्रमुख बरालले जारी गरेको सूचना

रास्कोट नगरपालिकाले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि गरिएको लकडाउनबाट प्रभावित १७ सय ४३ घरपरिवारलाई राहत बाँडेको छ । खाद्य पदार्थमा गुणस्तर, खरिद मुल्य, समय जस्ता बिषयमा कुनै असहजता नआओस् भन्ने उद्देश्यले नेपाल खाद्य संस्थानबाट खरिद गर्ने निर्णय गरिएको थियो ।

यहि मिति २०७७ साल बैशाख २३ गते मंगलबार नगरपालिकाको वडा नं ९ मा बितरण गरिएको राहत सामाग्री अन्तरगत एक बोरा चामल कुहिएको जानकारी प्राप्त हुनेबित्तिकै फिर्ता लगिसकेको छ । नेपाल खाद्य संस्थानबाट खरिद गरिएको १२ सय बोरा चामलमा एक(दुई बोरा चामल कुहिएको भेटिनु त्रुटिपूर्ण कुरा हो । उक्त चामलको बारेमा परीक्षण र आवश्यक अनुसन्धान गर्न पहल गरिनेछ । यसमा नेपाल खाद्य संस्थानले विशेष सतर्कता अपनाउन जरुरी छ ।

तथापि केही व्यक्तिहरुले वडा कार्यलयले नियन्त्रणमा लिइसकेको चामल को बोरा लाई राहत बितरन गरेको भनी लुकेर नियन्त्रण मा लियको चामल को तस्बिर खिचेर सामाजिक सञ्जालमा भ्रमित गर्ने कोसिस गरिरहेका छन् । यसलाई कसैले राजनीतिक प्रतिशोधको बिषय नबनाउन र भ्रममा नपर्न सञ्चारकर्मी, पत्रकार, आम जनसमुदायलाई आग्रह गर्दछौं ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal