आज :

नेपाली सेनाको कुटाइबाट महिला बेहोस (भिडियोसहित)

काठमाडौँ । नेपाली सेनाका सदस्यहरुले एक महिलालाई कुटेर बेहोस बनाएका छन् । कञ्चनपुरमा जंगलबाट दाउरा ल्याएको भन्दै सेनाका जवानहरुले महिलालाई कुटपिट गरेका हुन् । बेहोस हुने गरी महिलालाई कुटेको भिडियो सामाजिक संजालमा भइरल भएको छ ।

भिडियोमा स्थानीय युवाहरुले सेनाका जवानहरुलाई कुट्बाट छुटाएका देखिएको छ । केही युवाहरुले त्यसको प्रतिवाद समेत गरेका छन् । महिला बेहोस छन्, उनलाई केही महिलाहरुले पानी हालिरहेका छन् तर होस आएको छैन ।

महिला बेहोस हुँदा समेत सेनाका जवानहरुले बडो गर्वको साथ किन जंगलमा गएर दाउरा ल्याएको त भन्दै कुटकुट भन्छन् । जंगलमा दाउरा नै ल्याएपनि नागरिकको सुरक्षाको जिम्मा लिएको सेनाले नै बेहोस हुने गरी कुटपिट गरेपछि स्थानीय आक्रोसित देखिएका छन् । महिलाहरुले आफूले जंगलबाट दाउरा नल्याएको भिडियोमा भनेको देखिन्छ । आफूहरु पारी नगएको तर सेनाले वारी आएर एकाएक कुटेको महिलाहरुले बताइरहेकी छन् ।

नेपाल भारत सीमामा भारतीय सुरक्षाकर्मीबाट नेपाली नागरिक कुटिएको समाचार नेपाली संचारमाध्यम र नागरिकको लागि नयाँ होइनन् तर आफ्नै सेनाबाट एक महिला कुटिनु आपत्तिजनक विषय हो, त्यो पनि जंगलबाट दाउरा ल्याएको विषयमा ।

भिडियोको देखिएको दृश्य हेर्दा ठाउँ कञ्चनपुरको तराइतिरको सीमा क्षेत्र र महिला सुकुम्बासी हुन सक्ने अुनमान गर्न सकिन्छ । जंगलबाट दाउरा ल्याएको विषयमा बेहोस हुनेगरी कुटेको भिडियो सामाजिक संजालमा देखिएपछि आक्रोसित हुँदै धेरैले प्रतिक्रिया दिएका छन् । धेरैले भनेका छन्, “अरु देशका सेना दुश्मनसँग लड्छन्, हाम्रो सेना सुकुम्बासी महिलालाई कुटेर बहादुरीता देखाउँछ ।

भूकम्पलगायतका विपतमा नेपाली सेनाले गरेको कार्यबाट आम नेपालीले गर्व गरेका थिए भने यस्तो कार्यले लज्जित बनाएको  छ ।

हेरौ भिडियो

कंचनपुरमा आर्मीले महिलालाई कुटेपछि महिला बेहोस…

Mahesh Pandey यांनी वर पोस्ट केले सोमवार, १५ जुलै, २०१९

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal