News Portal

 • ३ दिनको मौसम, उच्च हिमाली भू-भागमा हल्का हिमपातको संभावना

  ६३३ पटक

  काठमाडौं । बंगालको खाडीमा रहेको न्यूनचापीय प्रणाली एवं पश्चिम वायुको प्रभावका कारण नेपालको मौसममा बदली भएको छ ।

  मौसम पूर्वानुमान महाशाखाका अनुसार हाल देशको पश्चिमी भूभागमा आंशिक बदली तथा मध्य र पूर्वी भू–भागमा सामान्य बदली रहेको छ ।

  देशका मध्य तथा पूर्वी भु-भागमा सामान्य बदली रहने तथा बाँकी भू–भागमा आंशिक बदली रहनेछ । मौसम विभागले बुलेटिन जारी गर्दै मध्य र पूर्वी भेगका थोरै तथा पश्चिमि पहाडी भेगका एक वा दुई स्थानमा वर्षाको सम्भावना रहेको छ ।

  उच्च हिमाली भू-भागमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ । यस्तै राति देशका मध्य तथा पूर्वी भू-भागमा सामान्य बदली रहने तथा बाँकी भू-भागमा आंशिक बदली रहनेछ । मध्य र पूर्वी भेगका थोरै तथा पश्चिमी पहाडि भेगका एक-दुई स्थानमा हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ । उच्च हिमाली भू-भागमा हल्का हिमपातको संभावना रहेको छ ।

  देशका मध्य तथा पूर्वी भू-भागमा सामान्य बदली रहने तथा बाँकी भू-भागमा आंशिक बदली रहनेछ । मध्य र पूर्वी भेगका थोरै स्थानमा हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ । उच्च हिमाली भू-भागमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ ।

  यस्तै राति देशका मध्य तथा पूर्वी भू-भागमा सामान्य बदली रहने तथा बाँकी भू-भागमा आंशिक बदली रहनेछ। मध्य र पूर्वी भेगका एक-दुई स्थानमा हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ । उच्च हिमाली भू-भागमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ ।
  देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही पहाडि भेगका एक-दुई स्थानमा हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ । यस्तै राति देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही पहाडि भेगका एक-दुई स्थानमा हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्