News Portal

 • दुई मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किए, वडाअध्यक्षको मृत्यु

  ३०८ पटक

  धनगढी । दुई मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किँदा बैतडीमा एकजना जनप्रतिनिधिको मृत्यु भएको छ । बिहीबार दिउँसो महाकाली राजमार्गको बैतडीको सिन्केलेकमा ठोक्किँदा सुर्नया गाउँपालिका–१ का वडा अध्यक्ष कलशबहादुर चन्दको मृत्यु भएको हो ।

  सतबाँझबाट खोचलेक तर्फ जाँदै गरेको अध्यक्ष चन्द चढेको से १ प १११४ नम्बरको मोटरसाइकल र वीपरीत दिशाबाट चन्द्रसिंह ऐर चढेको म २ प ६६३३ नम्बरको मोटरसाइकल सुर्नया गाउँपालिका वडा नं २ सिन्केलेकमा एकआपसमा ठोक्किएर दुर्घटना भएका थिए ।

  मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गम्भीर घाइते भएका कांग्रेसबाट निर्वाचित वडा अध्यक्ष चन्दलाई उपचारका लागि पाटन प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रमा पुर्याउँदा मृत घोषणा गरिएको हो ।

  दुर्घटनामा घाइते भएका ऐरको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ। मृतक चन्दको शव परीक्षणका लागि पाटन प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रमा राखिएको छ

  प्रतिकृया दिनुहोस्