News Portal

 • निर्माणाधीन भवनको ढलान भत्किँदा तीन जनाको मृत्यु

  डबली सम्बाददाता
  २७६ पटक

  दाङ ।
  सिमेन्ट उद्योगको नयाँ प्लान्ट निर्माणको क्रममा ढलान भत्किँदा दाङमा तीन जनाको मृत्यु भएको छ। भारत झारखण्ड स्थायी घर भएका ४५ वर्षका मंगल कस्यव, २२ वर्षका दयाल हरेन र ४६ वर्षका साहेबको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

  लमही नगरपालिका ७ स्थित सम्राट सिमेन्ट उद्योगको नयाँ प्लान्ट निर्माणको क्रममा छैटौँ तलाको सटिङ भत्किदाँ दुई जना घाइते समेत भएका छन्। शुक्रबार राति २ बजे भएको घटनामा घाइते भएका अजय हेरेन र नरेन साइवनलाई लमहिमा सामान्य उपचारपछि थप उपचारका लागि बुटवल लगिएको वडा प्रहरीकार्याल लमहीका प्रहरी प्रमुख अरुणकुमार सिंहले जानकारी दिनुभयो ।

  दिउँसो काम गर्दा गर्मी बढी हुने भएकाले उनीहरु रातको समयमा काम गरिरहेका थिए। घटनाको अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्