आज :

नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा काँग्रेसका अर्का ‘ठूला नेता’ विरुद्ध पक्राउ पुर्जी जारी

  • अनलाइन डबली

काठमाडौँ । शरणार्थी प्रकरणमा नेपाली कांग्रेसका अर्का नेताविरुद्ध पक्राउ पुर्जी जारी भएको छ । जिल्ला अदालत काठमाडौँले पूर्वसांसद समेत रहेका काँग्रेस नेता आङटावा शेर्पाविरुद्ध पक्राउ पुर्जी जारी गरेको हो ।

शेर्पा रामेछाप १ बाछ २०७० भएको दोस्रो संविधान सदस्यमा निर्वाचित भएका थिए । उनी काँग्रेसका महाधिवेशन प्रतिनिधि समेत हुन् । थुनामा रहेका केशव दुलाल र सानु भण्डारीसँग आङटावाले हिरासतमा पुगेर भेट गरेका थिए । दुलाल र भण्डारी २०७९ चैत १२ देखि हिरासतमा छन् ।

प्रहरीले शेर्पा पनि नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा संलग्न भएको भन्दै पक्राउको लागि अदालतसँग अनुमति मागेको थियो । प्रहरीले शनिवार काठमाडौँको मैजुबहालस्थित शेर्पाको घरमा प्रहरीले छापा मारेको थियो । तर, शेर्पा घरमा नभेटिएका बताइएको छ ।

पूर्वगृहमन्त्री खाँणलाई घटनामा नमुछ्न आग्रह गर्दै शेर्पा दुलाललाई प्रहरी वृत्त कालीमाटी र ललितपुर घर भएका सानु भण्डारीलाई प्रहरी वृत्त जनसेवाको हिरासतमा पुगेर भेटेका थिए ।

प्रहरी हिरासतमै पुगेर शेर्पाले कांग्रेसका केन्द्रीय समेत रहेका खाँणले आरोपीहरूसँग लिएको रकम फिर्ता गर्ने खबर पुर्याएका थिए । दुलालमार्फत १ करोड २५ लाख रुपैयाँ गृह मन्त्रालयमा लगेर खाँणलाई बुझाएको अनुसन्धानको क्रममा खुलेको थियो । उक्त रकम खाँण र गृहसचिव पाण्डेको लागि मन्त्रालयमै बुझाएको अनुसन्धानको क्रममा खुलेको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal