आज :

विनोदको मृत्यु प्रकरणबारे चार पार्टीकाे संयुक्त विज्ञप्ति, प्रजिअ र डिएसपीलाई निलम्बन गर्न माग

  • अनलाइन डबली

अछाम । जिल्लाको पञ्चदेवल विनायक नगरापलिका वडा नम्बर ४ मा भएको घटनाबारे नेकपा एमाले, नेकपा माओवादी केन्द्रसहित चार कम्युनिस्ट पार्टीले संयुक्त विज्ञप्ति निकालेर पीडितलाई न्यायको लागि माग गरेका छन् ।

मंगलबार नेकपा एमालेका नगर इन्चार्ज भीमबहादुर विष्ट, नेकपा माओवादी केन्द्रका सहइन्चार्ज धर्मराज तिमिल्सैना, नेकपा एकीकृत समाजवादीका सहइन्चार्ज केशव शाही र विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका इन्चार्ज सर्जन धामीले संयुक्त विज्ञप्ति निकालेका छन् ।

विज्ञप्तिमा नगर प्रमुखको निर्देशनमा अछामका प्रहरी प्रमुख डिएसपी रविराज थपलियाको नेतृत्वमा कालिकास्थानको रिठारुख टोलीमा मध्यराति प्रहरी प्रवेश गरी धरपकडकै बेला १५ बर्षीय विनोद शाही बेपत्ता भएको बताईएको छ । जेठ १७ गते राति हराएका विनोदका शव वडा नम्बर ३ को र कालिकास्थानको सीमाना नजिकै सडकबाट भीरबाट ५ मिटर तल खसालिएको अवस्थामा जेठ २१ गते भेटिएको विज्ञप्तिमा बताइएको छ ।

संयुक्त विज्ञप्तिमा प्रहरीले शवको मुचुल्का गरिसक्दा पनि पीडित परिवारको किटानी जोहरी प्रहरीले दर्ता नगरेको भन्दै आपत्ति जनाइएको छ । पीडित पक्षको किटारी जाहेरी दर्ता गरी घटनाको सत्यतथ्य छानविन गरी दोषीलाई कारवाहीको प्रक्रिया अघि बढाउन चार पार्टीले माग गरेका छन् ।

त्यस्तै, घटनामा जोडिएका प्रमुख जिल्ला अधिकारी विश्वराज मरासिनि र प्रहरी प्रमुख थपलियालाई निलम्बित गरी निष्पक्ष छानविनको माग समेत गरिएको छ । विज्ञप्तिमा पीडित पक्षबाट दिइएको किटानी जाहेरी दर्ता नगरी पीडितलाई न्याय दिने प्रक्रिया नबढाएको भन्दै थप संघर्षका कार्यक्रम बढाउने बताएका छन् । यसबाट उत्पन्न हुन परिणामको सम्पूर्ण जिम्मेवारी लिनुपनुपर्ने बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal