आज :

टिपरले लियो एका विहानै मोटरसाइकल चालकको ज्यान

काठमाडौं । राजधानी काठमाडौंमा बुधबार विहान साढे ३ बजेको आसपास टिपरले मोटर साइकल चालकको ज्यान लिएको महानगरीय प्रहरी वृत्त कालीमाटीले बताएको छ । वृत्तका अनुसार कलंकीमा टिपरको बा ५ ख ७३४५ नम्बरको टिपरले विपरित दिशाबाट आइरहेको बा ८० प ६३७३ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदा मोटरसाईकल चालकको मृत्यु भएको थियो ।

दुर्घटनापछि मोटरसाइकल चालक दिवाकर अधिकारीलाई उपचारका लागि महाराजगन्जस्थित त्रिवि शिक्षण अस्पताल पु¥याइएको थियो । धादिङ धुनिवेशी नगरपालिका–२ का उनको उपचारका क्रममा अस्पतालमै मृत्यु भएको परिवार स्रोतले बताएको । टिपर र टिपर चालक लीलाबहादुर तामाङलाई नियन्त्रणमा लिएर घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यसरी राजधानीमा टिपर आतंकले अन्य सवारी चालकहरुलाई हैरान बनाइरहदा पनि सरकारले त्यसकिसिमको दुर्घटना बारम्बार किन हुन्छ र कसरी नियन्त्रण गर्ने प्रभावकारी कार्ययोजना ल्याउन सकेको छैन । यस अघि पनि राझधानी काठमाडौंमा बारम्बार टिपरको सिकार २ पाङ्गे्र सवारी चालक नै बनिरहेका छन्् । विज्ञहरुका अनुसार टिपरको अगाडीको भाग अलि लाम्चो भएका कारण चालकले नदेखेर दुर्घटना हुने बताईए पनि टिपर चालकहरु बढि लापरबाह भएर घटना हुने गरेको आरोप पीडितका परिवारको छ ।

फोटो: फाइल

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal