News Portal

 • संसद् विघटनविरुद्ध विरोधमा उत्रिएका २६ नागरिक अगुवा पक्राउ

  डबली संवाददाता२०७७ माघ १२ गते
  १३३ पटक

  काठमाडौँ । संसद् विघटन गर्ने प्रधामन्त्री केपी शर्मा ओलीको कदमविरुद्ध विरोधमा उत्रिएका मानव अधिकारकर्मीहरुलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सोमबार दिउँसो प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटार अगाडि विरोध प्रदर्शन गरिरहेका कृष्ण पहाडीसहित २६ जना मानव अधिकारकर्मीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

  मानव अधिकारकर्मीले प्रधानमन्त्री ओलीले अदालतलाई प्रभावमा पार्ने उद्देश्यले विभिन्न अभिव्यक्ति दिइएको भन्दै मानवअधिकार तथा शान्ति समाजले विरोध प्रदर्शन गरेको थियो । उनीहरुले राज्यसंयन्त्रको दुरुपयोग गरेर प्रधानमन्त्री र मन्त्रीहरुको आपत्तिजनक अभिव्यक्ति दिएको र किर्तेतन्त्र चलाइएको भन्दै नाराबाजी समेत गरेका थिए ।

  निशेषिध क्षेत्रमा विरोध प्रदर्शन गरेकोले नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्