News Portal

 • चर्चित गायीका सत्यकला राईको आवाजमा रहेको ‘र्याइँ र्याइँ सारंगी’ गीतको भिडियो सार्वजनिक

  डबली संवाददाता२०७७ कात्तिक २४ गते
  ३५३ पटक

  काठमाडौं । लोकप्रिय गायीका सत्यकला राईको आजाव रहेको हेको ‘र्याइँ र्याइँ सारङ्गी’ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गीतकार एवं गजलकार हरि उप्रेतीको शब्द रहेको गीतमा विकास चौधरीले संगीत संयोजन गरेका छन् ।

  उप्रेतीको आधुनिक गीतिसंग्रह ‘करुणा–२’मा समावेश रहेको गीतमा गीतमा मौलिक शब्द तथा नेपाली जनजीवन सुहाउँदो परिवेशको वर्णन गरिएको छ । गीतको म्यूजिक भिडियोलाई प्रहिल कार्कीले निर्देशन गरेका छन् भने भिडियोमा मोडल रितु पौडेल र रञ्जन श्रेष्ठको अभिनय रहेको छ।

  भिडियोका निर्मात्री राधिका उप्रेती हुन् भने सम्पादन माधव वेलबासेले गरेका छन् । भिडियोको छायाँङ्कन आवेश बज्राचार्यले गरेका छन् । त्यस्तैगरी साउण्ड डिजाइन स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको यस गीतको मिक्सिङ्ग तथा मास्टरिङ भोला पौडेलले गरेका छन्। भिडियोलाई एचपी इन्टरटेनमेन्टको यूट्यूब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको छ ।

  भिडियो

  प्रतिकृया दिनुहोस्