News Portal

 • चितवनमा दुईटा ट्रक आपसमा ठोक्कियो, १ जनाको मृत्यु, ३ जना घाइते

  १९८ पटक

  काठमाडौं । पूर्वी चितवनको लोथरमा आज बिहान दुईटा ट्रक एकाआपसमा ठक्कर खाँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने ३ जना घाइते भएका छन् ।

  मृत्यु हुनेमा ट्रकका चालक हेटौंडा उपमहानगरपालिका-१४ का २६ वर्षिय वीरबहादुर लोप्चन रहेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले दिएको जानकारीअनुसार पूर्वबाट आउँदै गरेको ना.५.ख ८७४३ नं.को ट्रक र विपरीत दिशाबाट गइरहेको ना६ख ७९६७ नं.को ट्रक आज बिहान ७ : ३० बजेको समयमा एकापसमा ठक्कर खाएको हो ।

  दुर्घटनामा गम्भीर घाइते भएका ८७४३ नं.को ट्रकका चालक लोप्चनको उपचारका क्रममा बिहान ८ : २५ बजे पुरानो मेडिकल कलेजमा मृत्यु भएको हो ।

  सोही ट्रकका सहचालक बागमती गाउँपालिका-१ मकवानपुरका २० वर्षिय सोमबहादुर थिङ, ७९६७ नं.को ट्रकका चालक कन्काई नगरपालिका-१ झापाका ४० वर्षिय अर्जुन जोगी र सोही ट्रकका सहचालक मोरङ निवासी २० वर्षिय प्रज्वल देवानको पुरानो मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । ३ जनाकै अवस्था मध्यम रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्