News Portal

 • नेपालद्धारा माल्दिभ्स ८४ रनले पराजित

  ३८४ पटक

  काठमाडौं । नेपालले माल्दिभ्सलाई ८४ रनको फराकिलो अन्तरले पराजित गरेको छ ।

  १३ औँ दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत पुरुष क्रिकेटमा नेपालले माल्दिभ्सलाई हराएको हो ।

  त्रिवि क्रिकेट मैदान कीर्तिपुरमा भएको खेलमा टस जितेर पहिला ब्याटिङ गरेको नेपालले निर्धारित २० ओभरको खेलमा ७ विकेटको क्षतिमा १६३ रन बनाएको थियो ।

  १६४ रनको लक्ष्यसहित जवाफी ब्याटिङमा उत्रिएको माल्दिभ्स निर्धा्रित २० ओभरमा ६ विकेटको क्षतिमा ७९ रनमा समेटियो । माल्दिभ्सका लागि मोहमद रिसवान र मोहम्मद आजमले समान १३ रन बनाए भने अली इभानले ११ रन बनाए । यसबाहेक अन्य ब्याट्सम्यान दोहोरो अंकको रन बनाउन असफल रहे ।

  बलिङतर्फ नेपालका सुशान भारी र ललित राजवंशीले समान दुई विकेट हात पारे । यसअघि नेपालका लागि करन केसीले विस्फोटक ब्याटिङ गर्दै सर्वा्धिक ४० रन बनाए । उनले १६ बलमा चार छक्का र दुई चौकाको मद्दतमा उक्त रन बनाएका हुन् ।

  दीपेन्द्र सिंह ऐरीले ३९ रनको योगदान गरे भने विनोद भण्डारी र कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले समान १९ रन बनाए । माल्दिभ्सका लागि लीम शाफिगले ४ ओभरमा ३३ रन खर्चिदै ३ विकेट लिए । यस्तै अमिल मौरुफले २ विकेट हात पारे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्