News Portal

  • (साग) गल्फमा २ स्वर्णसँगै नेपालको ३९ स्वर्ण पदक

    ५५२ पटक

    काठमाडौं । १३ औँ दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत गल्फमा नेपालले २ वटा स्वर्ण पदक जितेको छ ।

    गोकर्ण गल्फ कोर्समा शुक्रबार नेपाललाई सुवास तामाङले टिम इभेन्ट्स र व्यक्तिगत स्पर्धामा स्वर्ण पदक जिताएका हुन् । उनले अन्तिम दिन ३ अण्डर ६९ स्कोरसहित कुल १५ अण्डर २७८ स्कोरसहित प्रथम स्थान हाँसिल गरे ।

    यस्तै नेपालले टिम इभेन्ट्सतर्फ पनि स्वर्ण पदक पक्का गरेको छ । टिम इभेन्ट्समा नेपालबाट सुवाससँगै शुक्रबहादुर राई, टंकबहादुर कार्की र निरज तामाङले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए ।

    स्वर्ण जित्नेहरु
    १. मण्डेकाजी श्रेष्ठ- (पुरुष एकल काता) कराँते
    २. मण्डेकाजी श्रेष्ठ, महसुस तामाङ र प्रविण मानन्धर- (पुरुष टिम काता) कराँते
    ३. निर्मला तामाङ, संगीता मगर र सरु कार्की- (महिला टिम काता) कराँते
    ४. लक्ष्मण तामाङ- (५५ केजी) कराँते
    ५. विल्पवलाल श्रेष्ठ- (८४ केजीमाथि) कराँते
    ६. कुसुम खड्का- (४५ केजीमुनि) कराँते
    ७. अनु अधिकारी- (५० केजीमुनि) कराँते
    ८. नवीन रसाइली- (६७ केजी) कराँते
    ९. सुनिता महर्जन- (६८ केजी) कराँते
    १०. अनुपमा मगर- (६८ केजी) कराँते
    ११. कलम श्रेष्ठ- (२३-२९ वर्ष) तेक्वान्दो पुम्से
    १२. सिना मादेन लिम्बू- (१७-२३ वर्ष) तेक्वान्दो पुम्से
    १३. पार्वती गुरुङ- (२३-२९ वर्ष) तेक्वान्दो पुम्से
    १४. आयशा शाक्य- (२९ वर्षमाथि) तेक्वान्दो पुम्से
    १५. आयशा शाक्य र सञ्जिवकुमार पाण्डे- (२९ वर्षमाथि) तेक्वान्दो पुम्से
    १६. निशा दर्नाल, स्वस्तिका तामाङ र सञ्जिला तिमल्सिना- (१७-२३ वर्ष) पुम्से महिला टिम
    १७. निता गुरुङ, प्रशंसा क्षेत्री र सुशिला राई- (२३-२९ वर्ष) पुम्से महिला टिम
    १८. काजल श्रेष्ठ- (४६ केजीमुनि) तेक्वान्दो
    १९. वीरबहादुर महरा- (६८ केजीमुनि) तेक्वान्दो
    २०. सोनी गुरुङ – ट्रायथलन
    २१. हिमाल टमाटा- डुवालोथन
    २२. विजय सिञ्जाली- उसु (थाउलो)
    २३. सुस्मिता गुरुङ-उसु (थाउलो)
    २४. दीपक हमाल- उसु (थाउलो)
    २५. सन्तोषी श्रेष्ठ- एथलेटिक्स (१० हजार मिटर)
    २६. राजेश मगर- साइक्लिङ (डाउनहिल)
    २७. निश्मा श्रेष्ठ- साइक्लिङ (डाउनहिल)
    २८. संगीता बस्याल- (६२ केजीमुनि) तेक्वान्दो
    २९. सक्षम कार्की- तेक्वान्दो
    ३०. निमा घर्ती मगर ( उसु
    ३१. लक्ष्मी मगर- साइक्लिङ
    ३२. बुद्धिबहादुर तामाङ- साइक्लिङ
    ३३. सञ्जु चौधरी ( भारोत्तलन
    ३४. गौरिका सिंह ( पौडी
    ३५. जुनी राई ( उसु
    ३६. भुपेन श्रेष्ठ- तेक्वान्दो
    ३७. गोपीचन्द्र पार्की- दौड
    ३८. सुवास तामाङ- गल्फ (व्यक्तिगत)
    ३९. टिम इभेन्ट- गल्फ

     

    प्रतिकृया दिनुहोस्