News Portal

 • मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु

  ६०४ पटक

  सर्लाही । मोटरसाइकलको ठक्करबाट बिहीबार दिउँसो एक जना पैदलयात्रीको मृत्य भएको छ ।

  नवलपुर मलंगवा सडकखण्ड अन्तर्गत मलंगवा नगरपालिका ११ गम्हरियास्थित मलंगबाट नवलपुरतर्फ जाँदै गरेको ना.४३ प ५६९१ नं.को मोटरसाइकलले पैदल यात्री मलंगवा नगरपालिका ७ गणेशीयाका ६० वर्षिय धरिक्षण महरालाई ठक्कर दिई घाइते भई उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल मलंगवा लाने क्रममा उनको बाटोमै मृत्यु भएको प्रहरीको भनाइ छ ।

  मोटरसाइकल चालक साबिक सर्लाही गाविस भाडसर ६ घर भई हाल लालबन्दी नगरपालिका १ नवलपुरका २६ वर्षिय अवलेश मिकरानीलाई प्रहरी नियन्त्रणमा राखिएको छ ।

  यस्तै, तीन दिनदेखि हराइरहेका दुई वर्षिय बालक मृत अवस्थामा भेटिएका छन् । छिमेकी मुलुक भारत सितामढी घर भई हाल मलंगवा नगरपालिका १ भेडियाही मामाघर बस्दै आएका आवास नटका २ वर्षिय छोरा सुवास नटको मृत्यु भएको छ ।

  मंगलबारदेखि हराइरहेका बालकको खोजी गर्ने क्रममा घर नजिकैको नालाभित्र मृत भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । मृतक दुवैको शव पोष्टमार्टमका लागि सर्लाही अस्पताल मलंगवामा राखिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्