News Portal

 • मन्त्रिपरिषद हेरफेरका लागि आन्तरिक गृहकार्य हुँदै

  ३१४ पटक

  काठमाडौं । मन्त्री हेरफेरको आन्तरिक गृहकार्यमा ओली-प्रचण्ड लागेका छन् ।

  नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्षद्वय केपी ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले मन्त्रिपरिषद हेरफेरका लागि आन्तरिक गृहकार्य गरिरहेका हुन् ।

  उानीहरुले सोमबार प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मन्त्री हेरफेरबारे छलफल गरेका हुन् । दुई अध्यक्षबीचको छलफल कुन कुन मन्त्री हटाएर रिक्त स्थानमा कसलाई ल्याउने विषयमा केन्द्रित रहेको निकटस्थ स्रोतले जनाएको छ ।

  व्यक्तिको नाम तय हुने बित्तिकै मन्त्रिपरिषद पुनर्गठन गर्ने तयारी रहेको छ । आइतबार बसेको केन्द्रीय सचिवालय बैठकले मन्त्रिपरिषद पुनर्गठनका लागि प्रधानमन्त्रीसमेत रहेका अध्यक्ष ओलीलाई सैद्धान्तिक सहमति दिएको थियो ।

  यसैबीच, अध्यक्ष प्रचण्ड र वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच पनि मन्त्रिपरिषद पुनर्गठन, समसामयिक राजनीतिक परिस्थितिलगायतका विषयमा केन्द्रित रहेर सोमबार लामो छलफल भएको हो ।

  खुमलटारमा बिहान नेपालसँग छलफल गरेपछि साँझ प्रचण्ड बालुवाटार पुगेका थिए । प्रधानमन्त्री ओलीले पनि मन्त्रिपरिषद पुनर्गठनमा केन्द्रित रहेर महासचिव विष्णु पौडेललगायतसँग पनि परामर्श गरेर गृहकार्य गरिरहेका छन् ।

  नयाँ नियुक्त गरिने मन्त्रीहरूको नाम टुंगिएमा मंगलबारै शपथ गराउने गरी गृहकार्य भइरहेको स्रोतले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्