News Portal

 • प्रधानमन्त्री ओली एक्सरे गरेर बालुवाटार फर्के, मन्त्रिपरिषद बैठक शुरु

  ३१८ पटक

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी ओलीको महाराजगञ्जस्थित त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा स्वास्थ्य परीक्षण भएको छ ।

  यसअघि प्रधानमन्त्रीको धापासीस्थित ग्राण्डी अस्पतालमा डायलासिस गर्न बालुवाटारबाट प्रधानमन्त्री निस्किएको बताइए पनि उनी ग्राण्डी नगएर त्रिवि शिक्षण अस्पतालको मनमोहन कार्डियो भास्कुलर एण्ड ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरमा गएका थिए ।

  त्यहाँ प्रधानमन्त्रीको एक्सरे गरिएको छ । प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लाहकार डा.कुन्दन अर्यालले त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एक्सरे गरेर प्रधानमन्त्री बालुवाटार फर्केर मन्त्रिपरिषदको अध्यक्षता गरिरहेको जानकारी दिएका छन् ।

  उनको एक्सरे गर्दा फोक्सोमा जमेको पानी सुकेको पाइएपछि उनलाई बालुवाटार नै फर्काइएको हो । त्यहाँ प्रधानमन्त्रीको मुटुको पनि चेकजाँच गरिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्