News Portal

 • कास्की-२ विद्या भट्टराईलाई उम्मेदवार बनाउने (नेकपा)को निर्णय, विद्या भन्छन्- रविन्द्रको सपना पूरा गर्छु

  ७३७ पटक

  काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले कास्की  क्षेत्र नं.२ को लागि विद्या भट्टराईले उम्मेदवार बनाउने भएको छ । मंसिर १४ गते हुन लागेको उपचुनावको लागि स्व. रविन्द्र अधिकारीकी पत्नी विद्यालाई उम्मेदवार बनाउने शनिबार निर्णय गरेको हो । (नेकपा)को शनिबार बसेको सचिवालय बैठकले विद्यालाई उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरेको छ ।

  स्थानीय कार्यकर्ताहरुले विद्यालाई उम्मेदवारी दिन माग गर्दै आएको थियो । बैठकले विद‍्याको नाममा टुंगो लागेपनि अन्य क्षेत्रको भने अन्‍तिम सहमति हुन बाँकी छ । आजको बैठकमा क्षेत्र, जिल्ला र प्रदेशबाट आएका नामहरुबारे छलफल भएको बताइएको छ । सबै उम्मेदवारको टुंगो लगाएपछि मात्रै एकसाथ घोषणा गर्ने पनि सहमति भएको छ ।

  सोही क्षेत्रबाट चुनाव जितेर पर्यटनमन्त्री भएका अधिकार ताप्लेजुङमा भएको हेलिकोप्टर दुर्घटनामा परी निधन भएको थियो ।

  आफ्ना शुभेच्छुकहरुसँग पार्टीले उम्मेदवार बनाए रबिन्द्रका बाँकी कार्यभार पूरा गर्ने बताउँदै आएकी छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्