आज :

संजेल भन्छन्- प्रधानमन्त्रीज्यू, उखान-टुक्काले भ्रष्टाचार रोकिँदैन, थुकिदिउ जस्तो लाग्छ…

काठमाडौँ । वरिष्ठ श्रम अधिकृत प्रेमप्रसाद संजेलले उखान–टुक्का, गीत र कवितालले भ्रष्टाचार नरोकिने बताएका छन् । उनले प्रधानमन्त्रीले भ्रष्टाचार रोक्छु भनेको भोलि र व्यवहार नमिलेको बताउँदै भ्रष्टाचार रोक्न कार्यान्वयनमा आउनुपर्ने बताए ।

भ्रष्टाचार विरोधी अभियान्ताको पहिचान बनाएका सरकारका उपसचिव संजेलले संजेलले दिमागमा सेट भएको घर, श्रीमतीलाई सुन–साडी किनौंकिनौं जस्तो लाग्ने सफ्टवेयर नै चेन्ज गर्नुपर्ने बताए । उनले ठेक्काअनुसार भवन निर्माण नगर्ने ठेकेदारलाई कारवाही गर्दा आफ्नो सरुवा भएको बताए ।

४० वर्षदेखि निजामति सेवामा कार्यरत संजेलले राजनीतिकशास्त्र अध्ययन गरेको भन्दै राजनीतिकभित्र घुस र भ्रष्टाचार इन्ट्री भएकोले देश बिग्रिएको बताए । पछिल्लो पटक हावा लाग्दा अर्घाखाँचीमा भत्केको पुल भत्केको भन्दै प्रधानमन्त्रीले किन नदेखेको र कारवाही किन नगरेको बताए । उनले त्यसमा पनि कमिसन खाएको शंका गरौं कि समेत भनेका छन् ।

भ्रष्टाचार रोक्ने निकाय अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग, विशेष अदालत, सम्पति सुद्धिकरणलगायतमा काम गर्ने अधिकारीहरुका आँखा बिग्रेको भन्दै आफूले संचय कोष निकालेर उपचार गर्ने बताए । कि चश्मा चेन्ज गर्नुपर्ने कि आँखाको जाँच गर्नुपर्ने बताए ।
सरकारले दिएको तलव भत्ता खाँदा भ्रष्टाचार गर्यो भनेर आफूविरुद्ध षड्यन्त्र भएको भन्दै त्यसविरुद्ध डटेर सामना गर्ने बताए । आफ्नो सेवा अवधिसम्म कसैले पाँच रुपैयाँ घुस खाएको भनेर भन्यो भने हात काटेर दिन सक्ने बताए ।

निजामति कर्मचारी जनताको सेवा गर्ने भएपनि विभिन्न आरोप लाग्ने गरेको भन्दै संजेलले आफ्नो सेती ड्रेस र परिचयपत्रमा थुकौ जस्तो लाग्ने बताए ।

संजेलमाथि लागेको भ्रष्टाचार अभियोगको अख्तियारमा पुगेरै बयन दिइसकेका छन् । यो भिडियो त्यो भन्दा पहिलेको हो । संजेलले नेपालको राजनीतिक नेतृत्व र कर्मचारीलाई भ्रष्टाचार रोक्ने उपाय सिकाएका छन् । त्यसैले उपयुक्त लागेर यो भिडियो हामीले पोष्ट गरेका हौं ।

एक निष्ठावान कर्मचारी भनेर चिनीने प्रेम संजेल इन्द्रेणी मा यसरी आफ्ना कुराहरु राखे ! ?️?

हामी नेपाली यांनी वर पोस्ट केले सोमवार, २२ एप्रिल, २०१९

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal