News Portal

 • तत्कालिन एसपी विष्टसंग साढे १० लाख धरौटीको माग, आजै ४ बजे भित्र बुझाउनु पर्ने

  ३२८ पटक

  कञ्चनपुर । १३ वर्षिय निर्मला पन्त बलात्कार तथा हत्या प्रकरणका अभियुक्त तत्कालिन एसपी डिल्लीराज विष्टलाई साढे १० लाख धरौटी तोकिएको छ ।

  आइतबार जिल्ला न्यायाधीश डा.राजेन्द्र कुमार आचार्यको इजालासले विष्ट लाई सो धरौटी निर्धारण गरेको हो । यातनाविरुद्धको मुद्दामा साढे ४ लाख र सार्वजनिक न्याय बिरुद्धको कसुरमा ६ लाख धरौटी आजै ४ बजे भित्र बुझाउनु पर्ने गरी विष्टमाथि सुनुवाई गरिएको छ ।

  तत्कालीन एसपी विष्टसहित आठैजनाविरुद्ध निर्मलाकी आमा दुर्गादेवीले सार्वजनिक न्यायविरुद्धको कसुरमा प्रहरीमा मुद्दा दायर गरेकी थिइन् ।

  त्यस्तै, एसपी विष्ट, डिएसपीद्वय सेठी र जिसी तथा इन्स्पेक्टर खड्काविरुद्ध दिलीपसिंह विष्टका दाजु खडकसिंह विष्टले यातना कसुरसम्बन्धी मुद्दा दायर गरेका थिए । अभियोग लागेका ६ जना यसअघि नै धरौटीमा रिहा भएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्