आज :

स्वास्थ क्षेत्रको समृद्धिका लागि दक्ष जनशक्ति बढाउनु पर्छः स्वास्थ मन्त्री दिपेन्द्र कुमार पुन

  • अनलाइन डबली

दाङ । लुम्बिनी प्रदेशका स्वास्थ्य मन्त्री दिपेन्द्र कुमार पुन सिजलले स्वास्थको समृद्धका लागि दक्ष जनशक्ति वृद्धिमा जोड दिनुपर्ने बताएका छन् । मन्त्री पुनले राप्ती स्वास्थ विज्ञान प्रतिष्ठानमा स्नातकोत्तरतह अध्ययनरत विद्यार्थीको स्वागत तथा अध्ययन कार्यक्रमको उद्घाटनमा सो विषयमा जोड दिएका हुन् ।

मन्त्री पुन मगरले नेपालको स्वास्थ्य क्षेत्रको समृद्धि बिना अन्य क्षेत्रको समृद्धि नहुने समेत बतएका छन् । हरेक नेपाली नागरिकहरू स्वस्थ भएभने देश आफै स्वस्थ हुने बताउँदै उनले राज्यले नागरिकहरूको स्वास्थ्य सेवामा लगानी गर्नुपर्ने बताएका हुन् ।

आफू लुम्बिनी प्रदेश सरकारको स्वास्थ्य मन्त्री भएपछि सबैभन्दा पहिले र बढी जनस्वास्थ्यमा ध्यान दिने बताउँदै हरेक नागरिकको स्वास्थ्य राम्रो भयो भने मात्र नेपाल र लुम्बिनी प्रदेश समृद्ध हुने हुने भएकाले सबैलाई आफ्नो स्वस्थ प्रदेश र तन्दुरुस्त नागरिक अभियानलाई साथ दिन अपिल गरेका छन् ।

स्वास्थ्य मन्त्री पुनमगरले आफ्नो कार्यकालसम्म सकेसम्म प्रदेशवासी नागरिकको स्वास्थ्य सुधार गर्ने प्रतिबद्धता जाहेर गरे । राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका रजिस्ट्रार श्याम लम्सालले यो कार्यक्रम नयाँ भएपनि सबै विद्यार्थीलाई धैर्यतापूर्वक सिक्नका लागि अनुरोध गरे।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal