आज :

मुगु हिमपहिरोमा परेकाहरुको खोजी-उद्दार आजबाट, तीन जनाको शव ल्याउने र बेपत्ताको खोजी 

  • अनलाइन डबली

सुर्खेत । मुगुमा हिमपहिरोमा परेकाहरुको उद्दार आजबाट हुँदैछ । आइतबार कार्मारोङ गाउँपालिका–२ च्यार्खु लेकमा आएको हिउँपहिरामा परेर तीन जनाको मृत्यु भएको थियो । त्यस्तै दुई जना बेपत्ता भएका छन् भने केही घााइते भएको मुगु प्रहरीले जनाएको छ ।

लेकमा यार्सा टिप्न गएका जुम्ला पातारासी गाउँपालिका–२ तल्फीगाउँका ३६ वर्षीय पुन्न सार्की,४० वर्षीय तारासिंह सार्की र ३६ वर्षीय वीर बोहोराको मृत्यु भएको थियो । उनिहरुको हिउँमा पुरिएर मृत्यु भएको र ४० वर्षीय तारासिंह सार्की र ३६ वर्षीय वीरबहादुर बोहोरा बेपत्ता भएको जनाए ।

उनिहरु यार्सागुम्बा सङ्कलन खुला नगर्दै लेकमा पुगेका थिए ।

मुगु जिल्ला प्रशासनले आइतबार नै प्रदेश सरकारसँग उद्दार र खोजीकाे लागि आग्रह गरेको थियो । आइतबार राति भइसकेको बताउँदै आज विहानैबाट हेलिकप्टरबाट नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरीसहितको खोज उद्धारको लागि घटनास्थल गएको बताइएको छ ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय मुगुका प्रमुख जिल्ला अधिकारी मोहनबहादुर थापाका अनुसार वैशाख २२ गते दिउँसो २ बजे घटना भएको प्रत्यक्षदर्शीहरूले जनाएका छन् । तर घटनाको जानकारी शनिबार साँझ मात्र पाएको थापाले जनाए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal