आज :

महिला उद्यमी हस्तकला मेला सम्पन्न , नेपाली बस्तु उत्पादन र बजारी कारण प्रमुख उदेस्य ( फोटोहरु )

  • बुद्धशरण शाही

काठमाडौँ। महिला उद्यमी हस्तकला मेला २०७८ सम्पन्न  भएको छ। नेपाल हस्तकला महासंघ उद्योग परिषदको महिला शेक्टरले आयोजना गरेको मेला कार्तिक १८ बात काठमाडौँ दरवार क्षेत्र गद्दी बैठकमा संचालन भए यो मेला आज आइतबार सम्पन्न भएको हो।

महिला बर्गमा उद्यमशीलता बिकास गर्ने उदेश्यले संचालन गरिएको यो मेलामा महिला उद्यमीहरुबाट उत्पादन गरिएका विभिन्न हस्तकला तथा परम्परागत खाजाका परिकारका गरि ४३ स्टल रहेका थिए। सस्थाका उपाध्य्क्ष दिब्य तारा ताम्राकारले यस किसिमको मेलाले महिला उद्यमिलाइ थप हौसला प्रदान गर्न सहयोग दिने बताउनु भयो। उहाले मेला सकिये लगतै १०० जना महिला हस्तकला सम्बन्धि तालिम दिइने बताउनु भयो। नेपाली बस्तु उत्पादन र बजारी कारणको प्रमुख उदेस्य संगै उत्पादित सामान विदेश निर्यात बढ्दै गएको जानकारी गराउनु भयो । कोरना महामारीका कारण थलिएको यो बजार पुनः बिदेशमा समेत निर्यातले गति लिएपछि ब्यबसायीमा खुसि छाएको छ ।

फोटोहरु – 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal