आज :

एसका अध्यक्ष नेपाल प्रधानन्यायाधीश जबराको पक्षमा खुले ! भन्छन्- राजिनामा माग्‍नु गलत

काठमाडौं । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबराको राजिनामा माग्नु ठिक नभएको बताएका छन् । सत्तारुढ दलकै नेताहरु र निकट कानुन व्यवसायीहरुले जबराको राजिनामा मागिरहेको बेला अध्यक्ष नेपालले भने बचाउ गरेका छन् ।

आफूहरुको आन्दोलनमा प्रहरीले बल प्रयोग गरेको भन्दै बारले बहस पैरवीलाई बहिस्कार गर्ने घोषणा गरेकै दिन अध्यक्ष नेपाललको पछिल्लो भनाले तरंग ल्याएको छ । सत्तारुढ दल निकटकै कानुन व्यवसायीहरुले जबरालाई हटाउन शिर्ष नेताहरुसँग माग गरिरहेका छन् । तर, अध्यक्ष नेपालले भने संसद पुनर्स्थापनाको फैसला गरेर राम्रो काम गरेको भन्दै प्रधानन्यायाधीशको प्रशंसा गरेका छन् ।

अध्यक्ष नेपालले न्यायालयका बारेमा जहाँ पायो त्यहीँ कुरा गर्न नहुने भन्दै न्यायालय समवेदनशील निकाय भएको बताए । उनले न्यायालयमा देखिएको समस्या हल गर्ने विषयमा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले प्रयास गरिरहेको हुनसक्ने बताए । तर न्यायालयको बारेमा पाँच दलीय गठबन्धनभित्र यस विषयले प्रवेश नपाएको नेपालको भनाइ छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal