आज :

असोज १ गतेबाट काठमाडौँमा विद्यालय भौतिक रुपमा संचालन गर्न अनुमति, अनिवार्य छैन

काठमाडौं । असोज १ गतेबाट काठमाडौं जिल्लामा शैक्षिक संस्थाहरुले भौतिकरुपमा संचालन गर्न पाउने भएका छन् । सोमबार काठमाडौँ जिल्ला प्रशासन र सरोकारवालाहरुबीचको बैठकले स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमण र जोखिमको अवस्थाबारे जानकारी लिने र त्यस आधारमा विद्यालय खुलाउन अनुमति दिने निर्णय गरेको छ ।

भदौ मसान्तसम्म स्थानीय तहका शिक्षा शाखाले कोभिड–१९ संक्रमणको अवस्था, शिक्षक–कर्मचारीले खोप लगाए नलाएको विवरण र विद्यालय सञ्चालनको ढाँचा जिल्ला कोभिड १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र (डीसीसीएमसी) मा पेश गर्ने बैठकले निर्णय गरेको छ ।

काठमाडौं सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी कल्पना घिमिरे नेपालका अनुसार डीसीसीएमसीले अवस्था हेरेर असोज १ गतेबाट भौतिक रुपमा शैक्षिक संस्थाहरु संचालन गर्न अनुमति दिन सक्नेछ ।

काठमाडौंका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कालीप्रसाद अधिकारी, काठमाडौंका स्थानीय तहका शिक्षा समितिका अधिकृत, जिल्ला शिक्षा समन्वय इकाइ प्रमुख, सुरक्षा अधिकारी र अभिभावकका प्रतिनिधिसहित बैठक बसेको थियो । सम्बन्धित स्थानीय तहबाट कोभिड–१९ संक्रमणको अवस्था र विद्यालय सञ्चालनको ढाँचा आएपछि मात्रै विद्यालय खुला गर्ने अनुमति पाउने भएपनि अनिवार्य नभएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal