News Portal

 • प्रभु बैंकले कान्तिपुर जनरल एण्ड डेण्टल हस्पिटललाई गर्यो आर्थिक सहयोग

  डबली संवाददाता२०७८ साउन ५ गते
  ९२ पटक

  काठमाडौँ । प्रभु बैंक लि. ले कान्तिपुर जनरल एण्ड डेण्टल हस्पिटललाई आर्थिक सहयोग उपलब्ध गराउने भएको छ । निजी क्षेत्रको प्रतिस्ठित प्रभु बैंकले संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत काठमाडौं जिल्ला बसुन्धारास्थित सञ्चालनमा रहेको डेण्टल हस्पिटललाई सहयोग गरेको हो ।

  मंगलबार प्रभु बैंक लि. को बबरमहस्थित केन्द्रिय कार्यालयमा भएको सम्झौतामा बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अशोक शेरचन र कान्तिपुर डेण्टल अस्पतालका तर्पmबाट सञ्चालक समितिका अध्यक्ष बुद्धिमान श्रेष्ठले हस्ताक्षर गरेका छन् ।

  प्रभु बैंक लि. बाट उपलब्ध गराईएको आर्थिक सहयोगमा कान्तिपुर जनरल एण्ड डेण्टल अस्पतालमा अत्याधुनिक स्वास्थ्य सामाग्रीहरु खरिद गर्ने र आर्थिक अभावका कारण स्वास्थ्य उपचार गर्न कठिनाई भोगिरहेका आर्थिक रुपमा विपन्न विरामीहरुको निःशुल्क उपचार गर्ने अस्पतालले जनाएको छ ।

  प्राप्त सहयोगबाट कान्तिपुर जनरल एण्ड डेण्टल अस्पतालमा उपचारका लागि आउने विरामीहरुले अत्याधुनिक स्वास्थ्य सामाग्रीहरुको मद्दतबाट स्वास्थ्य सेवा उपभोग गर्न सक्नेछन् भन्ने बैंकले विश्वास लिएको छ ।

  साथै, प्रभु बैंक लि. ले समाजपयोगी कार्यक्रमहरुलाई आगामी दिनहरुमा समेत निरन्तरता दिँदै जाने जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्