आज :

खस्कियो आज अमेरिकी डलरको भाऊ, यस्तो छ अन्य मुलुकको विनिमयदर

काठमाडौं । विदेशी विनिमयदर अन्तर्गत नेपाल राष्ट्र बैंकले आजको अमेरिकी डलरको बिक्रीदर ११७ रुपैंया ९२ पैसा र खरिददर ११७ रुपैंया ३२ पैसा तोकेको छ । यस्तै युरोपियन युरो को बिक्रीदर १४४ रुपैंया ४३ र खरिददर १४३ रुपैंया ६९ पैसा तोकेको छ । चिनियाँ युआन एक को बिक्रीदर १८ रुपैंया ०४ पैसा तोकेको छ भने खरिददर १७ रुपैंया ९५ पैसा तोकेको छ । यस्तै एक पाउण्डको बिक्रीदर १५९ रुपैंया ८० पैसा र खरिददर १५८ रुपैंया ९९ पैसा रहेको छ ।

यसरी हेर्दा हिजोको तुलनामा आजको विदेशी विनिमयदर थोरै पैसाले घटेको देखिन्छ । हिजोको अमेरिकी एक डलरको बिक्रिदर र खरिददर क्रमशः ११७.९८ र ११७.३८ रहेको थियो भने आज बिक्रीदर र खरिददर ६ पैसाले घटेर क्रमश ः११७ रुपैंया ९२ पैसा र ११७ रुपैंया ३२ पैसा पुगेको छ । अन्य केहि मुलुकको पनि विनिमयदरमा केहि गिरावट आएको देखिन्छ ।
अन्य मुलुकको विनिमयदर यस्तो छ ः

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal