News Portal

 • २०७८ मंसिर २ गते महाधिवेशन गर्ने ओली समूहको निर्णय, प्रवक्तामा ज्ञवाली नियुक्त

  डबली संवाददाता२०७७ पुस ७ गते
  २९० पटक

  काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को ओली समूहले २०७८ मंसिर २ गते पार्टीको महाधिवेशन गर्ने निर्णय गरेको छ । मंगलबार बालुवाटारमा बसेको केन्द्रीय समिति बैठकले महाधिवेशनको मिति तय गरेको छ ।

  बैठकले पार्टीको केन्द्रीय कमिटी विघटन गर्दै ११९९ सदस्यीय महाधिवेशन आयोजक कमिटीको प्रस्ताव गरेका थिए । ओलीले ५५६ जना अहिले नै थपेका छन् भने १९७ जना पछि थप्ने बताएका छन् ।

  बैठकमा ओलीले प्रथम अध्यक्षका हैसियतले मौजुदा केन्द्रीयमा ५५६ थपेर महाधिवेशन आयोजक समिति बनाउने प्रस्ताव गर्दै अनुमोदनको लागि आग्रह गरेका थिए । ओलीले नयाँ थप गरिएका केन्द्रीय सदस्यलाई बैठकमा स्वागत गरेका थिए । नयाँ को को हुन् भन्ने जानकारी गराइएन ।

  त्यसैगरी ओली समूहको प्रवक्ता परराष्ट्रमन्त्री समेत रहेका नेता प्रदीप ज्ञवालीलाई तोकिएको छ । प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले पार्टी र नेतृत्वविरुद्ध गतिविधि गरेको भन्दै हटाइएको छ । नवनियुक्त प्रवक्ता ज्ञवालीले पुस ९ गते महाधिवेशन आयोजक कमिटीको पहिलो बैठक बस्ने जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्