आज :

असइ विकसँगै गस्तीमा गएका बेपक्ता प्रहरी जवान साउँदको मोहना नदीमै शव भेटियो

काठमाडौँ । असइ गोविन्द विकसँगै गस्तीमा गएका बेपक्ता प्रहरी जवान रामबहादुर साउँदको मोहना नदीमै शव भेटिएको छ । कैलाली जिल्लामा पर्ने नेपाल–भारत सिमा क्षेत्रमा गस्तीमा गएको असई विकको हिजो बिहान ८ बजे तिर उक्त खोलामा खोज्दै जादा शव भेटिएको थियो ।

करिब २ दिन पछि जवान साउँदको शव पनि सोही खोलामा आज भेटिएको सुदूरपश्चिम प्रदेश प्रहरी कार्यालयका एसएसपी मुकेश सिंहले जानकारी दिएको छन् । ज्यान गुमाउने दुवै जना तस्करी रोकथाम गर्न खाज्दा उनिहरुको ज्यान गएको हुन सक्ने प्ररम्भिक अनुमान गरिएको छ ।

प्ररम्भिक अनुमानमा प्रहरीले अवरोध गरपछि साँउद र विकको हत्या गरेको साबिति दिएका थिए । विकले चढ्ने बा.५८प ५२८४ नम्बरको मोटरसाइकल शव भेटिएको स्थानदेखि साढे २ किलोमिटर पश्चिमतर्फ भेटिएको थियो । प्रहरीले सीमा क्षेत्रमा तस्कर समूहका गतिविधि निगरानी र नियन्त्रण गर्न पुगेका उनीहरु तस्करकै सिकार बनेको दाबी गर्दै आएको थियो ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal