News Portal

 • ‘फोन पे डाइरेक्टसँग, दशैँ धन मौका’ योजना सार्बजनिक, दैनिक एक लाख जित्ने मौका

  डबली संवाददाता२०७७ कात्तिक १ गते
  ३०८ पटक

  काठमाडौँ । फोन पे पेमेन्ट सर्विस लिमिटेडले नेपालीहरुको दशैँलाई लक्षित गर्दै ‘फोन पे डाइरेक्टसँग, दशैँ धन मौका’ योजना सार्बजनिक गरेको छ । यस योजना अन्तरगत फोन पे डाइरेक्टमार्फत बैंक तथा वित्तीय संस्थामा अन्तर बैंक कारोबार गर्दा हरेक दिन एक लाख रूपैयाँ जित्न सकिनेछ ।

  कात्तिक १ गते घटस्थापनादेखि कात्तिक १४ गते पुर्णिमासम्म सञ्चालन हुने यो योजनामा बम्पर उपहारमा पाँच लाख जित्न सकिनेछ । डिजिटल कारोबारलाई प्रोत्साहन गर्ने उद्देश्यले योजना ल्याइएको फोन पे ले जानकारी दिएको छ । यस योजनामा क्यूआरमार्फत गरिने भुक्तानीलाई भने समावेश नगरिने फोनपे पेमेन्ट सर्विस लिमिटेडको सूचना तथा संचार शाखाले जनाएको छ ।

  नेपालको पहिलो र सबैभन्दा अग्रणी फोन पे सर्विस लिमिटेडका करिब डेढ लाख मर्चेन्ट रहेका छन् । फोन पे बैंकिङ, वालेट तथा मर्चेन्ट विस्तारकोे हिसाबले नेपालका सातवटै प्रदेशमा पुगिसकेको छ । फोन पे मा ५० भन्दा बढी बैंक तथा वित्तीय संस्था सदस्यका रूपमा आबद्ध रहेका छन् । जहाँबाट नेपालभरका मोबाइल बैंकिङ प्रयोगकर्तालाई आफ्नो सेवा प्रदान गरिरहेको छ । साथै इसेवाका करिब ३५ लाख ग्राहकले यसबाट प्रत्यक्ष फाइदा लिइरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्