आज :

प्रधानसेनापति थापाले ओलीको शासनशैलीमाथि जनताको असुन्तुष्टि बढ्दै गएको भनेपछि…

काठमान्डौं । प्रधानसेनापति पुर्णचन्द्र थापाले प्रधानमन्त्रि केपी शर्मा ओलीको शासनशैलीमाथि असुन्तुष्टि बढ्दै गएको र देशमा चाडै अःिथरता र अन्योलको स्थिति सिर्जना हुदैछ भन्ने अभिब्यक्ति दिएको छन् । उनको कार्यकाल २ वर्ष पुगेको अवसरमा सेनाले आयोजना गरेको एक विशेष कार्यक्रममा बोल्दै उनले यस्तो बताएको हुन् । उनले यस्तो अभिव्यक्ति दिएपछि शाशकहरुमा तरङग उत्पन्न भएको छ ।

कार्यक्रममा प्रधानसेनापति थापाले आफ्नो २ वर्षे कार्यकालको समीक्षा गर्दै नेपालको राजनीति तरंगित भएको बताएको छन् ।

उनले विप्लव निकट नेकपाको नाम नलिई अप्रत्यक्ष रुपमा प्रधानमन्त्री ओलीको शासनशैलीमाथि असुन्तुष्टि जनाएको केही समुह प्रायोजित रूपमा वा व्यक्तिगत स्वार्थमा बम–बारुदको बाटोमा अघि बढ्ने सम्भावना रहेको भनेकाे छन् ।

त्यस्तै गरी थापाले स्थानीय, प्रादेशिक र राष्ट्रिय क्षमतामा दबाब थपिने पनि जनाएको छन् । ‘महामारी जति फैलिन्छ, स्थानीय, प्रादेशिक र राष्ट्रिय क्षमताहरूमाथि त्यति नै दबाब थपिँदै जाने उल्ल्ेख गरेको छन् । बढ्दो जनआकांक्षाबीच सुरक्षा चुनौती थपिने सम्भावना त्यत्तिकै रहेको बताएको छन् ।

प्रधानसेनापति थापाले सेनाको कमान्ड सम्हालेको बुधबार २ वर्ष पुगेको छ । उनले सेनाको संरचना सुधार गर्न धेरै प्रयास गरेपनि सेनामा भएका विकृति र भ्रष्टाचार भने रोक्न सकेको छैनन् । तर सेना भित्र बढिरहेको भ्रष्टाचारमा संलग्न कर्णेललाई कारबाही गरे पछि भने चर्चामा रहेकाे थिए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal