News Portal

 • सुन्धारमा भवन खस्दा डोजर पुरिए, डोजर भित्र चालक

  डबली संवाददाता
  ८१० पटक

  काठमान्डाै‌ । बुधबार दिउँसो सुन्धारमा भवन खस्दा डोजर पुरिएको छ । भवन भत्काइरहेको डोजरमाथि नै उक्त भवन खस्दा यस्तो घटना भएको होे । डोजर पुरिँदा डाईभरलगायत अन्य केहि कामदारहरु घाईते भएको प्रहरीले बताएको छ ।

  भवन भत्काउने क्रममा जेसिबी पुरिएको महानगरीय प्रहरी परिसरका एसपी सोमेन्द्रसिंह राठौरले जानकारी दिएको छन् । त्यहा डोजरभित्र चालक २४ वर्षीय बिष्णुकुमार साह पुरिएका थिए । उनको हात र खुट्टा च्याप्पिएको थियो । चालकलाई अहिले उद्दार गरी त्रिवि शिक्षण अस्पतालममा उपचारको लागी पठाएको एसपी राठौरले बताए । तर घटनामा खासै अरु मानबिय क्षेति नभएको पनि एसपी राठौर बताए ।

  यसैबिचमा बिहिबार काठमान्डौमा थप ४४३ जनामा कोरोना भाईरस संक्रमण देखिएका  छन्। ती मध्ये काठमान्डौ जिल्लमा ३५७ जना, ललितपुरमा ४६ जना र भक्तपुरमा ४२ जनामा संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. गौतमले जनाएको छन् ।

  डा.गौतमका अनुसार बागमती प्रदेशका जिल्लाहरुमा काठमाडौंका ३५७ जना, काभ्रेका ७ जना, चितवनका ५६ जना, दोलखाका ५ जना, धादिङका ३ जना, नुवाकोटका ४ जना, भक्तपुरका ४२ जना, मकवानपुरका २२ जना, रामेछापका एकजना, ललितपुरका ४६ जना र सिन्धुपाल्चोकका ३ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्