News Portal

 • अग्नी पीडितलाई भोलि राहत लिएर मन्त्री रावल हुम्ला जाँदै

  डबली संवाददाता२०७७ भदौ १८ गते
  ४११ पटक

  काठमाडौं । कर्णाली प्रदेश सरकारका सामाजिक विकास मन्त्री दल रावल भोलि अर्थात भदौ १९ गते शुक्रबार रोडिकोटका अग्नी पीडितलाई राहत लिएर जाने तयारी भएको स्वकीय सचिब नन्दबहादुर रोकायाले बताए । मन्त्री रावल आज विहानै घटना स्थल जानको लागि अत्यावश्यक राहतका सामग्रीहरुसहित तयार रहेको तर हेलिकप्टर शुक्रबारका लागि मात्र तयार भएकोले रोकीएको मन्त्रालयको सचिवालयले बताएको छ ।

  सो आगलागिमा परेर ६ घर पूर्णरुपले नष्ट भएको र ९ वटा घर आंशिक रुपमा नष्ट भएसँगै करिब ६० लाख बराबरको धनमालको क्षति भएको सर्केगड गाउँपालिका स्रोतले बताएको छ । सो अगलागी बारे जानकारी पाएपछि मन्त्री रावलले छिटो भन्दा छिटो राहत दिने तथा घटन स्थलको अवलोकन गर्ने तयारी गरेका जनाइएको छ । हिजो राति घटना बारे थाहा पाए लगत्तै लत्ताकपडा, खाद्यन्न, भाँडाकुडा लगायतका अत्याबश्यक सामग्री जम्मा गर्ने तयारीमा लागेको सचिबालयले अनलाइन डबलीलाई जानकारी दियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्