आज :

भारतीय अतिक्रमणविरुद्ध बहिर्गमित जनमुक्ति सेनाले मोदीको पुत्ला जलायो (भिडियोसहित)

काठमाडौँ । बहिर्गमित जनमुक्ति सेना नेपालले भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको पुत्ला जलाएको छ । कालापानी, लिपुलेक क्षेत्रमा नेपाली भूमि अतिक्रमण गरी सडक बनाएको विरोधमा बहिर्गमित जनमुक्ति सेना बुधबार साँझ काठमाडौँमा पुत्ला जलाएको हो ।
संगठनका अध्यक्ष रमेश बसेल ‘करण’ का अनुसार भारतीय अतिक्रमणविरुद्ध बहिर्गमित जनमुक्ति सेनाले काठमाडौँको स्वायम्भुमा मोदीको पुत्ला जलाएको थियो । बहिर्गमित जनमुक्ति सेनाले दिउँसो १ बजे भारतीय दूतावास अगाडि मोदीको पुत्ला जलाउने कार्यक्रम भएपनि सो क्षेत्रमा प्रहरी परिचालन गरेका कारण सम्भव नभएको करणले बताए ।

भारतीय अतिक्रमणविरुद्ध चर्का नारा लगाउनुको साथै नेपालीभूमिमा सडक निर्माण गरिसक्दा पनि नरोकेको भन्दै सरकारविरुद्ध नाराबाजी गरिएको थियो ।  भारतले अतिक्रमण गरेको भूमि फिर्ता गर्नुपर्ने बताउँदै आएको बहिर्गमित जनमुक्ति सेनाले आवश्यक परे आफूहरु सीमा रक्षाको लागि लड्न तयार रहेको बताउँदै आएको छ ।

भारतीय अतिक्रमणविरुद्ध संगठनले चरणबद्ध संघर्षका कार्यक्रम घोषणा गरेको जानकारी दिँदै उपाध्यक्ष तथा प्रवक्ता राजन थापा ‘सुवास’ पहिलो चरणका कार्यक्रम अन्तरगत पुत्ला जलाएको बताए । थप संघर्षका कार्यक्रम ल्याउने सुवासले जानकारी दिए । कालापानी-लिपुलेक नेपालीको मुटु भएको बताउँदै अतिक्रमित भूमि फिर्ताको लागि सरकारलाई दबाब दिन विरोधका कार्यक्रम गरिएको बताए ।

भिडियो

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal