News Portal

 • राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले युवाहरुलाई नि : शुल्क वित्तीय तालिम दिने

  ४११ पटक

  काठमाडौं । राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले युवा लक्षित सामाजिक उत्तरदायित्वअन्तर्गत आरबिबी इम्पावरमेन्ट एकेडेमी कार्यक्रमको सुरुवात गरको छ ।

  फाइनान्सियल ट्रेनिङ सेन्टरको रुपमा अगाडि लैजाने उद्देश्यले सुरु गरिएको यस एकेडेमीबाट युवावर्ग लगायत सबैले लाभ लिन सक्ने छन् । यस एकेडेमीले २०७६ कार्तिक १ गतेबाट नै नि ः शुल्क आवेदन दिन सक्ने गरी वित्तीय क्षेत्रमा रोजगारी पाउन ३ दिने टेक्निकल, बिहेबिरल र प्राक्टिकल बैंकिङ विषयगत तयारी कक्षा सञ्चालन गर्नेछ ।

  पहिलो चरणको ट्रेनिङ, प्रदेश ३ अन्तर्गत स्नातक र स्नाकोत्तर डिग्री भएका कलेजका विधार्थीहरुलाई मात्र लक्षित गरी आवेदन आह्वान गरिएको छ ।

  वित्तीय क्षेत्रमा आफ्नो करियर बनाउन चाहने युवा विद्यार्थीहरुले यसबाट लाभ लिन सक्नेछन् । वित्तीय क्षेत्रका अनुभवी बैंकरहरुद्धारा नि : शुल्क रुपमा दिइने यो तालिम राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको दरबारमार्गस्थित तालिम केन्द्रमा आगामी कार्तिक २२, २३ र २४ गते आयोजना हुनेछ ।

  बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत किरण कुमार श्रेष्ठले ५५ वर्षको इतिहास बोकेको सरकारी बैंकको नाताले युवा वर्गहरुको वृतिविकासका लागि र समाजलाई केही योगदान दिने उद्देश्यले यो कार्यक्रम सुरु गरिएको बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्