News Portal

 • आफ्नै छोरीमाथि पटक-पटक जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा एक उपसचिव पक्राउ

  १७२४ पटक

  काठमाडौं। संघीय सरकारको भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्रालयका एकजना उपसचिव आफ्नै छोरीमाथि योन शोषण गरेको आरोपमा पक्राउ परेका छन् । विगत केही वर्षदेखि आफ्नै छोरीमाथि पटक-पटक जबरजस्ती करणी गर्दै आएका यादव थरका उपसचिव पक्राउ परेका हुन् ।

  महानगरीय प्रहरी परिसार ललितपुरको टोलीले यादवलाई पक्राउ गरेको हो । छोरीले दिएको उजुरीका आधारमा यादवलाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरका एक अधिकारीले जानकारी दिए ।

  प्रहरीका अनुसार १८ वर्षीया छोरीले आफूमाथि आफ्नै बुवाले पटक पटक जबरजस्ती करणी गरेको भन्दै उजुरी दिएकी थिइन् । १८ वर्षीया ति छोरी राजधानीको एक स्कूलमा १२ कक्षामा अध्ययनरत रहेको जनाइएको छ । बुवाको व्यवहारबाट पीडित बनेकी किशोरीले प्रेमीको सहयोगमा प्रहरीमा उजुरी दिएकी हुन् ।

  प्रहरीका अनुसार यादवले ‘विदेशमा त यो सबै चल्छ, आधुनिक युगमा सबै कुरा सामान्य हुन्छ’ भन्दै छोरीमाथि बलात्कार गर्दै आएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्