News Portal

 • दोब्बरले बढे कोरोना संक्रमित, २४ घण्टामा ५ हजार बढीमा संक्रमण पुष्टि 

  डबली संवाददाता२०७८ पुस ३० गते
  ३७ पटक

  काठमाडौं । विश्वभर कोरोना भाइरस संक्रमणको तेस्रो लहर चलिरहेको बेला नेपालमा पनि दिनदिनै संक्रमितको संख्या बढ्दै गएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा संक्रमितको संख्या झण्डै दोब्बले बढेको छ ।

  मन्त्रालयका अनुसार शुक्रबार थप  ५ हजार ८७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो। शुक्रबार थप ३ सय ६ जना निको भएका छन् भने ३ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ। मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा २० हजार ५६० जनामा कोरोना परीक्षण गरिएको थियो । यो हिसावले संक्रमणदर २४.७४ प्रतिशत देखिएको छ ।

  देशभर कोरोनाका सक्रिय संक्रमित १८ हजार २३५ जना रहेका छन् । यससँगै देशभर कोरोना संक्रमितको कुल संख्या पीसीआर विधिबाट भएको परीक्षणमा ८ लाख ४५ हजार ५०१ जना र एन्टिजेन विधिबाट भएको परीक्षणमा १ लाख १०८ जना पुगेको छ । संक्रमितमध्ये हालसम्म ८ लाख १५ हजार ६५३ जना निको भएका छन् । यस्तै हालसम्म कुल ११ हजार ६१३ जनाको मृत्यु भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्