आज :

अखिल क्रान्तिकारीका भेरी-कर्णाली संयोजक बिकलाई कोरोना संक्रमण

काठमाडौँ । अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी) को भेरी–कर्णाली संयोजक हर्कबहादुर बिकलाई कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । अछामको पञ्चदेवल विनायक नगरपालिकामा तीन दिन पहिला संकलन गरिएको स्वाब डडेल्धुरामा गर्दा आइतबार बिकलाई संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

विप्लव नेतृत्वको नेकपा निकट अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रीय सचिवालय सदस्य समेत रहेका बिकको स्वास्थ्य अवस्थामा सामान्य रहेको छ । “सामान्य लक्षणबाहेक समस्या छैन” बिकले भने । स्वास्थ्यकर्मीको सल्लाहअनुसार केही दिन अब होम आइसोलेसनमा बस्ने उनले बताए । त्यस्तै आजै पञ्चदेवल विनायक नगरपालिकाका अन्य १४ जनालाई समेत कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो ।

यसैबीच आज नेपालमा थप ७ हजार ३६८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । कुल १९ हजार पाँच सय ३९ पीसीआर परीक्षणमा सात हजार ३१६ र ३४४ एन्टिजेन परीक्षणमा ५२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या एक लाख १० हजार १६३ जना रहेका छन् । जसमध्ये सात हजार ८०८ जना संस्थागत आइसोलेसनमा र एक लाख दुई हजार ४५५ जना होम आइसोलेसनमा रहेका छन् ।
त्यसैगरी आज थप १४५ जनाको ज्यान गएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या पाँच हजार नाघेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार आइतबारको थपसहित ५ हजार १ जनाले ज्यान गुमाएका छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal