Skip
आज :

मेल्लेख गाउँपालिकाका उपाध्यक्षसहित १९ जना कर्मचारीलाई कोरोना संक्रमण

धनगढी । अछामको मेल्लेख गाउँपालिकाका उपाध्यक्षसहित १९ जना कर्मचारी कोरोना संक्रमित भएका छन् । उपाध्यक्ष धनबहादुर शाही, निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत दिर्घबहादुर खड्कासहित १९ जना कर्मचारीलाई कोरोना संक्रमित भएको गाउँपालिका अध्यक्ष लोकबहादुर बोहराले जानकारी दिए ।

अध्यक्ष बोहराका अनुसार उनीहरु सबैको स्वास्थ्य अवस्थामा सामान्य छ । गाउँपालिकाबाट प्रदान हुने अत्यावश्यक सेवा सिमित कर्मचारीबाट सुचारु रहेका बोहराले बताए । “उपाध्यक्ष, निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नै संक्रमित भएपछि सेवा प्रभावित हुने नै भयो । तर कोरोना संक्रमितको उपचार र अत्यावश्यक सेवा रोकिएका छैनन्” बोहराले अनलाइन डबलीसँग भने ।

गाउँपालिकामा अहिले १ सय ७ जना संक्रमित रहेका छन् । संक्रमितको सेवा र आवश्यक उपचारको लागि व्यवस्था गरिएको छ । गाउँपालिकामा एउटा भाडाको गाडी र एम्बुलेन्स तयारी अवस्थामा राखिएको अध्यक्ष बोहराले बताए ।

गाउँपालिकामा दुई जना स्टाफ नर्स र १ जना एमबीबीएस डाक्टर कोरोना संक्रमितको उपचार खटिएका छन् । कोरोना संक्रमण फैलिन थालेपछि गाउँमै उपचार गर्न अध्यक्ष बोहराले एमबीबीएस डाक्टरसहितको स्वास्थ्य सेवा सुरुको लागि पहल गरेका थिए । एक वर्षदेखि एमबीबीएस डाक्टरसहितको गाउँपालिकामै संक्रमितको उपचार हुँदै आएको छ । यो सेवासँगै सामान्य बिरामीलाई नै मंगलसेन वा धनगढी ल्याउन पर्ने बाध्यता हटेको छ ।

कोरोना भाइरस संक्रमणबाट मेल्लेख गाउँपालिकामा अहिलेसम्म चार जनाको ज्यान गइसकेको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal