आज :

नेपाल समूहले आज अभियान घोषणा गर्दै, केन्द्रीय नेताहरुले अभियानको नेतृत्व गर्ने

काठमाडौं । नेकपा (एमाले)का नेता माधव कुमार नेपाल र झलनाथ खनाल समूहले आज अभियान घोषणा गर्दैछ । शुक्रबार बसेको सो समूहको स्थायी समिति बैठकले ‘संगठन विस्तार तथा सुदृढीकरण अभियान’ चलाउने निर्णय गरेको थियो ।

पार्टी पुनर्गठन अभियान नाम दिने भनिएपनि नेताहरुको सुझावअनुसार ‘संगठन विस्तार तथा सुदृढीकरण अभियान’ देशभर चलाउने निर्णय गरेको हो । अभियानको नेतृत्व केन्द्रीय नेताहरुले गर्ने बताइएको छ । त्यसको विस्तृत जानकारी पनि आजै दिने एक नेताले बताए ।

बैठकले नेपाल समूह राष्ट्रिय भेलाबाट पारित भएको ‘राजनीतिक प्रतिवेदन’ लाई कार्यकर्ता माझ लैजाने निर्णय समेत गरेको थियो । सो समूहले चैत ४ र ५ गतेको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला गरेको थियो । भेलाको निष्कर्षअनुसार ‘संगठन विस्तार तथा सुदृढीकरण अभियान’ लाई अगाडि बढाउने र राजनीतिक प्रतिवेदनलाई कार्यकर्ता माझ लैजाने नेता योगेश भट्टराईले बताए ।

नेपाल समूहले ४५ जिल्लामा आफ्नो नेतृत्वसहित बहुमत रहेको दाबी गर्दै आएको छ । नेतृत्व भएका जिल्लाहरुमा त्यसैलाई निरन्तरता दिने र अध्यक्ष केपी शर्मा ओली समूहको नेतृत्व रहेका जिल्ला तथा कमिटीमा समानान्तर कमिटी बनाउने निर्णय समेत गरेको छ ।

राष्ट्रिय भेला, समानान्तर गतिविधि गरेर पार्टी अनुशासन उलंघन गरेको भन्दै अध्यक्ष ओलीले नेताहरु माधव कुमार नेपाल, भीम रावल, सुरेन्द्र पाण्डे, घनश्याम भुषाल र सुरेन्द्र पाण्डेलाई ६ महिनाका लागि निलम्बन गरिसकेका छन् । उनीहरुलाई स्पष्टीकरण सोधिएको थियो । चारैजनाको स्पष्टीकरण चित्तबुझ्दो नभएको भन्दै ओलीले कारवाही गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal