News Portal

 • कोरोनाका कारण आइतबार थप २३ जनाको ज्यान गयो, २ हजार ८२४ नयाँ संक्रमित थपिए

  डबली संवाददाता२०७७ कात्तिक १६ गते
  २८३ पटक

  काठमाडौं । नेपालमा एकै दिन थप २३ जनाको ज्यान गएको पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार आइतबार थप २३ जनाको ज्यान गएको हो । योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ९६० जना पुगेको छ ।

  त्यसैगरी आज थप २ हजार ८२४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । मन्त्रालयका अनुसार नेपालमा ‍कुल संक्रमितको संख्या १ लाख ७३ हजार ६७ पुगेको छ ।

  पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३ हजार ६२० जनाले कोरोनामुक्त भएका छन् । कोरोना जितेर घर फर्किनेको संख्या १ लाख ३४ हजार ८४२ पुगेको छ । आइतबार नेपालमा सक्रिय संक्रमित ३७ हजार ७ सय ६५ जना रहेका छन् ।

  आज देशभर १३ हजार २३ जनाको पीसीआर परीक्षण गरिएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । आज पनि सबैभन्दा धेरै काठमाडौं उपत्यकामा सबैभन्दा धेरै संक्रमित भेटिएका छन् । मन्त्रालयले दिएको जानकारीअनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा १६२२ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण भएको छ । जसमा काठमाडौं जिल्लामा १३६२, भक्तपुरमा ९६ र ललतिपुरमा १६४ जना संक्रमित भेटिएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्