News Portal

 • काठमाडौंमा कोरोना संक्रमणः डर लाग्दो गरि एकैदिन २५ सय जना बढिमा संक्रमण पुष्टि

  डबली संवाददाता २०७७ असोज २२ गते
  १८३ पटक

  काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा हालसम्मकै धेरै २५ सय ४० जनामा कोरोनाभाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । आज २ हजार ८५ जना, भक्तपुरमा ३२० र ललितपुरमा १३५ जना रहेका छन् । पछिल्लो समय उपत्यकामा निषेधाज्ञा खुकुलो बनाइएसँगै संक्रमित पनि बढ्दै गएका छन् ।

  नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ४३ सय ६४ जना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वस्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रबक्ता डा. जागेश्वर गौतमले दिएको जानकारी अनुसार पछिल्लो २४ घण्टाको सहित नेपालमा हाल सम्म ९८ हजार ६१७ जना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

  स्वस्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार नेपालमा आज थप २६ सय ७५ जना संक्रमण मुक्ता भएर घर फकिएको छन् । यो सहित हाल सम्म संक्रमणबाट मुक्त हुनेको संख्या ७१ हजार ३४३ रहेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा थप १२ जनाको ज्यान गएको छ । यो सहित हाल सम्म ज्यान गुमाउनेको संख्या ५९० पुगेको छ ।

  हाल आईसोलेसनमा हुनेको संख्या २६ हजार ६८४ रहेको छ । ४ हजार ४६० जना करेन्टाईनमा रहेको छन् । हाल संक्रिय संक्रमित २६ हजार ६८४ जना रहेको छन् । हाल सम्म ११ लाख ३१ हजार ९५८ जनाको पिशियार परिक्षण भएको स्वस्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको तथ्या«कले देखाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्