आज :

भ्रामक समाचार सम्प्रेशण गरेको भन्दै मन्त्री भट्टको सचिवालयद्वारा खण्डन

काठमाडौँ । उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री लेखराज भट्टको नीजि सचिवालयले केही संचारमाध्यमहरुले भ्रमपूर्ण समाचार सम्प्रेशण गरेको भन्दै खण्डन गरेको छ ।

विहीबार मन्त्रीका निजी सचिव वीरेन्द्र बस्नेतले एक प्रेस विज्ञप्ति जारी गरेर सचिवालयमा कार्यरत पदाधिकारीका साथै सचिवालयमा कार्यरत नरहेका व्यक्तिको नाम समेत जोडेर भ्रामक, कपोकल्पित, अनर्गल र तथ्यहिन समाचार सम्प्रेशण गरेको भन्दै गम्भीर ध्यानाकर्ष भएको बताएका छन् ।

विज्ञप्तिमा मन्त्रालय प्रचलित कानुन, स्थापित विधि र प्रक्रियाका साथै आफ्नो कार्यक्षेत्रका आधारमा कार्य सम्पादन गर्ने गरेको भन्दै त्यस्ता समाचारहरुमा कुनै सत्यता नभएको उल्लेख गरिएको छ । त्यस्तै, समाचारमा कुनै सत्यता नभएको भन्दै सचिवालयले विश्वास नगर्न सबैसँग आग्रह समेत गरेको छ ।

“मन्त्रालय प्रचलित कानुन, स्थापित विधि र प्रक्रियाका साथै आफ्नो कार्यक्षेत्रका आधारमा कार्य सम्पदान गर्ने भएकोले त्यस्ता समाचारहरुको कुनै सतयता नभएको हुँदा यस्ता अनर्गन समाचारप्रति विश्वास नगर्न हुन सबै सरोकारवालाहरुलाई अनुरोध छ । साथै विना प्रमाण कुनैपनि मध्यमबाट झुट्टा विषयहरुमा सम्प्रेशण गर्न समेत सम्बन्धित सबैलाई जानकारी गराइन्छ” निजि सचिव बस्नेतद्वारा जारी विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

केही दिन पहिले केही संचारमाध्यमहरुले मन्त्रालय र सचिवालयलाई जोडेर समाचार सम्प्रेशण गरेका थिए ।

 

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal