News Portal

 • मन्त्री अधिकारीसहित सबै शव काठमाडौँ ल्याउने तयारी, आजै अन्त्यष्टी

  ८१८ पटक

  काठमाडौं । हेलिकोप्टर दुर्घटनामा परी निधन भएका पर्यटनमन्त्री रविन्द्र अधिकारीसहित सबैको शव काठमाडौं ल्याउने तयारी भइरहेको छ ।  सुकेटार विमानस्थलबाट सबै शव एकैसाथ काठमाडौंं ल्याउने तयारी भइरहेको हो ।

  बुधबार साँझ दुर्घटनास्थलबाट सेनाको हेलिकोप्टरले हुक गरेर चार शव सुकेटार विमानस्थलमा ल्याएपछि वर्षा र हिउँका कारण अन्य शव उठाउने कार्य प्रभावित भएको थियो । विहानैबाट शव ल्याउने तयारी भएपनि मौसममा सुधार नआएकोले ल्याउन सकिएको छैन ।

  काठमाडौँबाट तेह्रथुमको चुहानडाँडामा विमानस्थलको सम्भाव्यता अध्ययनका लागि मन्त्री अधिकारीसहितको टोली कार्यक्रम सकेर पाथीभरा हुँदै काठमाडौँ फर्किने क्रममा बुधबार ताप्लेजुङको दारेभीरमा दुर्घटनामा परेको थियो । दुर्घटनामा परी पाइलटसहित सातै जनाको मृत्यु भएको थियो ।

  मौसम सफा भएर समयमै शव काठमाडौं पुर्‍याइएमा अाजै अन्त्यष्टी गरिने बताइएको छ ।

  बुधबारै बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले अाज सार्वजनिक बिदा दिने घोषणा गरेको छ ।

  दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेहरु

  रविन्द्र अधिकारी : मन्त्री संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्ययन

  आङछिरिङ शेर्पा : अध्यक्ष यति एयरलाइन्स

  वीरेन्द्रप्रसाद श्रेष्ठ उपमहानिर्देशक नेपाल नागरिक उड्ययन प्राधिकरण

  अर्जुनकुमार घिमिरे : मन्त्री अधिकारीका पिएसो

  युवराज दाहाल : प्रधानमन्त्री कार्यालयका सल्लाहकार

  धुब्रदास भोछिभया : इन्जिनियर नेपाल नागरिक उड्न प्राधिकरण

  हेलिकप्टर क्याप्टेन : प्रभाकर केसी

  प्रतिकृया दिनुहोस्