News Portal

 • महराजीले अपराध गरेको होइनः प्रचण्ड

  ३६३ पटक

  दाङ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्ष प्रचण्डले निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महराले अपराध नगरेको बताएका छन् । प्रचण्डले दाङमा पत्रकारसँग कुरा गर्दै महराले नैतिक त्रृटी भएको तर अपराध नभएको हुन् ।

  अध्यक्ष प्रचण्डले महराले आफूलाई सही सूचना नदिएर झनै गल्ती गरेको भन्दै अगाडि भने, “महराजीले अपराध त गर्नुभएको होइन, तर नैतिक त्रुटी गर्नुभएकै हो । घटना सुन्नासाथ मैले नारायणकाजी श्रेष्ठ र जोगबहादुर महरालाई के भएको हो भनेर बुझ्न पठायौं । तर उहाँले सही कुरा बताउनु भएन । म आफैं जाँदा पनि उहाँले सही कुरा बताउनुभएन ।” प्रचण्डले आफुसँग सही कुरा नगर्नु ठूलो भुल भएको समेत बताए ।

  अदालतले फैसला प्रक्रिया थालिसकेकोले राजनीतिकरण गर्नु उचित नभएकको बताउँदै अदालतलाई सघाउन महरालाई प्रचण्डले आग्रह समेत गरे ।

  एक अर्को प्रसंगमा बोल्दै प्रचण्डले भारतले हालै सार्वजनिक गरेको नक्सामा नेपाली भूमि आफ्नोतिर पारेको विषयमा सरकारले कूटनीतिक पहल शुरु गरिसकेको बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्