आज :

माओवादी केन्द्रका प्रवक्ता महरा र नेकपाका सचिवालय सदस्य सुदर्शनबीच भेटवार्ता

काठमाडौँ । नेकपा (माओवादी केन्द्र)का प्रवक्ता कृष्णबहादुर महरा र नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका सचिवालय सदस्य हेमन्तप्रकाश ओली ‘सुदर्शन’ बीच भेटवार्ता भएको छ । सोमबार भएको भेटमा दुई नेताबीच तीन बुँदे सहमति कार्यान्वयनलगायत समसामुहिक राजनीतिक विषयमा छलफल भएको थियो ।

भेटमा सुदर्शनले आफ्नो पार्टी र अघिल्लो सरकारबीच भएको तीन बुँदे सहमति कार्यान्वयन नभएको भन्दै सरकार इमान्दार नभएको बताएका थिए । उनले सहमतिअनुसार आफ्नोले शान्तिपूर्ण राजनीतिक गतिविधि गरिरहेको तर सरकार सहमति कार्यान्वयनमा सकारात्मक नभएको बताए । प्रवक्ता महरालाई सहमति कार्यान्वयन गर्न पहल गर्न नेता सुदर्शनले आग्रह समेत गरेका थिए ।

त्यसैगरी जवाफमा महराले तीन सहमति कार्यान्वयन गर्नुपर्नेमा आफू र माओवादी केन्द्र सकारात्मक रहेको बताएका थिए । महराले तीन बुँदे सहमति कार्यान्वयन गर्न आफूहले पहल गर्ने प्रतिवद्धता समेत जाहेर गरेको बताइएको छ ।

भेटमा लामाे समय जेल जीवन बिताएर केही समय पहिले मात्रै छुटेका माओवादी नेता सुजन यादव पनि सहभागी थिए ।

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal